About me

IMG_1872_edit_01_PS_1920

My name is Marta Brandeburska.

I got Master of Art’s degree at Graphic Design at Polish-Japanese Academy of Information Technology in Warsaw, Poland.

I am currently working as a Graphic Designer in Polish graphic design studio Logotomia and as a freelancer. Previously I have worked in Coinfirm, blockchain technology company,  Absolvent Consulting, employer branding agency and in advertising agency Social Kuchnia.

I am interested in graphic design, marketing, psychology, travelling, photography, cooking and fashion.

As a graphic designer, I specialize in designing logos, visual identities, typography, lettering and illustrations. I approach every project individually and enjoy trying new things.

Testimonials

Podczas pracy w Absolvent Consulting Marta dała się poznać jako niezwykle pracowita i kreatywna projektantka z ogromną ilością pozytywnej energii i entuzjazmu. Po dołączeniu do zespołu kreatywnego na stanowisko Junior Graphic Desigera miała okazję brać udział w projektach wymagających umiejętności szybkiego prezentowania pomysłów, zdolności ilustratorskich, wiedzy z zakresu przygotowania do druku, brandingu, zasad typografii, animacji, […]

Łukasz

Marta to osoba z milionem kreatywnych pomysłów na minutę. Jest bez wątpienia osobą sumienną, a każdy nowy projekt traktuje jak możliwość dla rozwoju swoich umiejętności. Wszystkie projekty wykonuje z ogromną starannością i zaangażowaniem. Serdecznie polecam.

Weronika

Marta zawsze bardzo sumiennie i dokładnie wykonuje swoje zadania. Swobodnie porusza się w programach graficznych typu Illustrator czy Photoshop. Rysowanie dla niej geometrycznych ilustracji czy graficznych znaków to żaden problem. W pracy kreatywnej sprawdza się jak nikt inny. Jej merytoryczna wiedza pozwala na świadome tworzenie nowych kreacji. Poza tym Marta to wulkan energii, zawsze rozmowna […]

Aneta